فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد + توضیحات

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی ، انتشار فیلم ضرب و شتم یک دستفروش خشم مردم را برافروخته است.

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی

به تازگی فیلمی در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که حکایت از ضرب‌وشتم یک دستفروش بر روی پل سجاد مشهد را دارد این فیلم واکنش‌های متعددی را برانگیخته است و شهروندان خواستار روشن شدن ابعاد این موضوع هستند حمد حاجیان‌شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری مشهد با تأیید کلیپ ضرب‌وشتم یک دستفروش در مشهد اظهار داشت: کلیپ مزبور را بنده مشاهده کرده‌ام و طرح موضوع شده و ضرب‌وشتم رخ داده در پل سجاد مشهد و مربوط به منطقه 11 است و این ضرب‌وشتم به هیچ وجه مورد تأیید اعضای شورا و بنده نیست و نیازمند پیگیری حقوقی است.

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی

سرپرست مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس اما در این باره ضمن اشاره به دستور قاطع شهردار مشهد خاطرنشان کرد: پیرو انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر برخورد نامناسب دو تن از مأموران منتسب به شهرداری مشهد با یک شهروند که به‌روی یکی از پل‌های هوایی شهر با ترازو اقدام به تأمین معاش زندگی خود می‌کرد، شهردار مشهد دستور بررسی و اعلام نتیجه این موضوع را تا پایان وقت اداری امروز صادر کرده است.

حسین کشیری بیان کرد: از صبح امروز فیلمی کوتاه از برخورد ناشایست دو نفر با یک شهروند که به‌روی یکی از پل‌های هوایی شهر با گذاشتن ترازو و وزن‌کردن مردم اقدام به تأمین معاش می‌کرد، دست به دست می‌گردد که با واکنش منفی افکار عمومی مواجه شده است.

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی

وی ادامه داد: در این راستا و پس از اطلاع شهردار مشهد، وی در دستوری خواست تا در اسرع وقت موضوع توسط مراجع ذی‌ربط بررسی و نتیجه جهت تنویر افکار عمومی به وی اعلام گردد.

کشیری افزود: شهردار مشهد در دستور خود تأکید کرده است که در صورت تأیید موضوع مبنی بر اینکه برخوردکنندگان مأموران شهرداری بوده‌اند، از هیچ قصوری چشم‌پوشی نکرده و با متخلفان به‌شدیدترین شکل ممکن برخورد خواهد شد.

سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهدمقدس یادآور شد: کرامت انسانی موضوعی است که با هیچ تخلف احتمالی نباید خدشه‌دار شده و زیرسؤال برود و خلاف این موضوع از خط‌قرمزهای مدیریت شهری در دوره جدید است.

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد + توضیحات (پورتال سبز پندار)

فیلم ضرب و شتم دستفروش مشهدی بر روی پل سجاد کلیک کنید.

مطالب مرتبط:

فیلم فرونشست سی و سه پل اصفهان + جزئیات انحنا و کج شدگی سی و سه پل

فیلم توهین نماینده پارلمان هلند به ایران + واکنش سفارت ایران در هلند

هکر پیج اینستاگرام مهدی قائدی کیست؟ + پرهام مرادزاده هکر اینستاگرام مهدی قائدی