تبلیغات

فیلم شعارهای هواداران تراکتور علیه خلیج فارس در بازی استقلال جمعه 15 دی 96

دسته بندی : اخبار روز

فیلم شعارهای هواداران تراکتور علیه خلیج فارس در بازی استقلال جمعه 15 دی 96

فیلم شعارهای هواداران تراکتور علیه خلیج فارس در بازی استقلال جمعه 15 دی 96

فیلم شعار هواداران تراکتورسازی

در فیلم منتشر شده از شعار دادن هواداران تراکتورسازی علیه خلیج فارس در بازی استقلال 15 دی 96 مشاهده می شود شعار های ناراحت کننده و نژاد پرستانه سرداده می شود و البته شعارهای سیاسی نیز وجود دارد.

شعار مرگ بر فارس هواداران تراکتور در دیدار با استقلال دی ماه 96 متاسفانه در بازی استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز شاهد شعار های نژادپرستانه و سیاسی از سوی تماشاگران بودیم.

برخی تماشاگرنماهای تبریزی پرچم مجهول خلیج عربی را نشان دادند و علیه فارسی زبان ها و همچین نظام جمهوری اسلامی ایران و سران آن شعار هایی سر دادند

شعار های نژاد پرستانه در چنین بازی هایی سابقه دارد اما شعار های سیاسی خیر

اینگونه برخورد ها و توهین های تیم های فوتبال به یکدیگر صدمه شدیدی به اتحاد مردم ایران وارد می کند و باعث ناراحتی عده زیادی می شود.

هر چند اینگونه شعار بیشتر از اینکه برای توهین باشد برای تحریک و تحقیر طرف مقابل می باشد اما باز هم باید هوادارن تیم ها نسبت به نتیجه کارهای خود بیندیشند.

امید است با سعه صدر بیشتر و کمیته انضباطی این مسائل به زودی حل شود و شاهد همچین مواردی در ورزشگاه هایمان نباشیم.

فیلم شعارهای هواداران تراکتور علیه خلیج فارس در بازی استقلال جمعه 15 دی 96 (پورتال سبز پندار)

برای دانلود فیلم کلیک کنید.

مطالب مرتبط:

فیلم آتش زدن باشگاه پرسپولیس توسط گروه ری استارت

اشتراک گذاری مطلب

تبلیغات

تاکنون 6 نظر ثبت شده است.

 • شما که نام یک قوم را طنزگونه آذری نامیدید آنگاه که به حدود ۳۰ یا ۴۰ درصدجمعیت جمعیت مملکت بطور سیستمیک ویکدست اشک اشک وار توهین نمودند و صد البته اولین و آخرین اشکانه فرهنگیشان نبود و پر از نمونه های نژادپرستی به این قوم که قریب حداقل هزار سال حکمران این مملکت بوده و پر است از افتخارات و البته برخورد تساهلی با سایر اقوام .چرا آنجا صدایتان در نیامد.توهین توهین میآورد تحقیر تحقیر انکار یک هویت سرکشی و ابراز وجود و انکار طرف مقابل.البته وضع سایر اقوام بجز فارس از الطاف شما هم خیلی بهتر از ترکها نیست و آنها هم بعنوان مثال قوم شریف لر یا گیلک و رشتی هدف جوکهاتان بوده و ..شما که خود را عاریایی و ایرانی دانسته و ترکها را همه معترف به ایثار به این خاک میدانید را غیر ایرانی .خود این جدایی و تفرقه را سبب میشوید وگرنه در طول دول ترک حاکم بر این ملک باوجود تحت سیطرگیتان نه تحقیر شدید و نه زبان و نژادتان به سخره گرفته شد وگرنه یک جوک برای نمونه کافی بود .ببخشید اما این اعتراض شما عذر خاله زنکی بیش نیست در نتیجه عمل خود.

 • ادمین اگر شرف داری کامنت ام رو پخش کن

  خیلی زود یادتون رفت که اکثریت کشورتون رو تورک ها تشکیل دادن نه؟
  خیلی زود یادتون رفت که همین اکثریت به اندازه اقلیت یعنی ارمنی ها حق تحصیل به زبان مادری را نداند. یادتون رفت نه؟
  پنجاه شصت هزار هوادار پرسپلیس بصورت کاملا از پیش تعیین شده به تورک هاز ازربایحان اشح اشح گفتن ، چرا اونموقع رگ گردنت بیرون نزد؟
  در سال هشتاد و پنج به تورک ها در روزنامه ها توهین کردید و حدود ۱۶ نفر به دست حکومت و پلیس ضد شورش جانشونو از دست دادن. یادتون رفت نه؟
  جریان فیتیله چی؟ گفتین جنبه داشته باشید. یادتون رفته نه؟
  چرا به ما میگید عازری؟ سختتونه بگید تورک نه؟ از تاریخ و هویت ما میترسید؟
  پس تا زمانی که فارس ها نژادپرستی رو پایان ندهند ما خلیج رو فارس نمیدانیم. خلیج تا همیشه عرب هست.
  منتطر پخش کامنتم هستم.

 • وقتی فحش میدادین به فکر جواب دادن هامون هم بودین ,,,,,,,,,,, نیستیم که هرچی بپین ساکت بشینیم هرکی زر زیادی درمورد ترک ها بگه میزنیم توی دهنش ,,,,,,,, درضمن اول شما فارس ها ,,,,,,,,,,,,,,,,, بعدش هم جوابشو اینطوری گرفتین وقتی گیر میوفتین و جنگ میشه میشیم با غیرت ولی وقتی خطر رفع شد میشیم اشح ؟جهت اطلاع ,,,,,,,,,,,,,,,,, باس بگم که از نصف بیشتر ادمای مهم در طول تاریخ ترک بودن سردار ملی و اینا مال ما بودن اگه ما نبودیم این مشروطه و اینا و انقلاب نبود شماها فقط یه مشت حسودین که نمیتونین به ما برسین فقط فحش دادن بلدین

 • واقعا جای تاسف داره شما دارین عرب ها رو شاد میکنید .واقعا هدفتون اینه

 • به نظره من اونجا نه خلیج عربی هست نه خلیج فارس بلکه خلیج ترکی هست.

 • تا موقعی که اسم های تورکی آزربایجان رو که فارسی کردین برنگردونین و درستشون نکنین ما هم گفتن خلیج عربی رو درست نمیکنیم . ضمنا آقای ادمین خودمم اون موقع تو استادیوم بودم هیچ شعار نژادپرستانه و سیاسی ای داده نشد پس شایعه پراکنی نکن
Copyright SaBzPendar.com© 2018 - Allrights Reserved. SEO by 3EO