فیلم جنجالی جشن ازدواج همجنسگرایان در مکه عربستان + ازدواج دو پسر در مکه عربستان

فیلم جنجالی جشن ازدواج همجنسگرایان

فیلم جنجالی جشن ازدواج همجنسگرایان

روززنامه المدینه عربستان گزارش داد جشنی که برای ازدواج همجنسگرایان در شهر مکه برگزار شده و فیلم‌هایی از آن منتشر شده، موثق است.
مقامات امنیتی منطقه عرضیات در مکه، “تحقیق گسترده‌ای” در خصوص این مراسم آغاز و تعدادی از جوانان برگزارکننده این مراسم را بازداشت کرده‌اند.
در حین برگزاری مراسم این ازدواج، پلیس منطقه گزارشی دریافت کرد. ماموران فورا به محل مراسم اعزام شده و حاضران را بازداشت کردند.
بازداشت‌شدگان هم اکنون تحت بازجویی و در انتظار محاکمه هستند.
فیلم این مراسم در شبکه‌های اجتماعی به طور گسترده منتشر شد. برخی کاربران برگزاری چنین مراسمی در شهر مقدس مکه را محکوم کردند.
وبگاه خبری وطن‌سرب که فیلم مراسم را نیز منتشر کرده، این مراسم را “نخستین رویداد” ازدواج علنی همجنسگرایان در عربستان توصیف کرد.
در فیلم مراسم، دو جوان آراسته حضور دارند که در حضور جوانان و در حالی که موسیقی پخش می‌شود، جشن می‌گیرند.
گزارش‌های خبری حاکی از آن است که این مراسم در اواخر هفته گذشته در مرکز قنونا در منطقه عرضیات مکه برگزار شده است.
به گزارش پلیس مکه، این مراسم ازدواج روز جمعه گذشته در یکی از مراکز تفریحی و تشریفاتی این شهر مقدس برگزار شده و باعث شگفتی شده است.
این رویداد در حالی اتفاق افتاد که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، به طور فزاینده محدودیت‌های اجتماعی را کم کرده است. در این اواخر پس از تاسیس هیئت سرگرمی، خوانندگان مشهور عربی و غربی در عربستان کنسرت برگزار کرده‌اند. علاوه بر این، بن سلمان، اختیارات “هیئت امر به معروف و نهی از منکر”، پلیس مذهبی عربستان، را کم کرده است.

فیلم جنجالی جشن ازدواج همجنسگرایان در مکه عربستان + ازدواج دو پسر در مکه (پورتال سبزپندار)

برای دریافت فیلم کلیک کنید.

مطالب مرتبط:

امیرحاج رضایی ممنوع التصویر است؟ + علت ممنوع التصویری امیر حاج رضایی چیست؟

فیلم خودکشی دختر اصفهانی از روی پل استقلال اصفهان سه شنبه 19 دی 96