واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی به انتقاد رشیدپور از سهام عدالت + فیلم واکنش رشیدپور

واکنش تند دولت به شوخی با سود سهام عدالت ، رضا رشیدپور مجری برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» هنگام مرور تیتر روزنامه‌ها با موضوع سود سهام عدالت شوخی کرد.

واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی به انتقاد رشیدپور از سهام عدالت

واکنش تند دولت به شوخی با سود سهام عدالت

رضا رشیدپور مجری برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» هنگام مرور تیتر روزنامه‌ها با موضوع سود سهام عدالت شوخی کرد که با واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی روبه رو شد.

 در اطلاعیه صادره از سوی سازمان خصوصی‌سازی خطاب به مدیر شبکه 3 سیما آمده است؛در برنامه حالا خورشید روز شنبه مورخ 1396/10/23 اظهارنظری سخیف در قالب طنزی که به هجو انجامید توسط مجری این برنامه، آقای رضا رشیدپور در خصوص سود پرداختی مرحله اول سهام عدالت عنوان شد که این موضوع علاوه بر این که به نوعی توهین و نادیده گرفتن تلاشهای صورت گرفته در سالهای گذشته بویژه دولتهای یازدهم و دوازدهم در راستای شناسایی اقشار کم درآمد و تلاش برای بهرمندی آنها از سود و مزایای سهام عدالت است، موجب شده تا در چند روز گذشته جمع کثیری از مشمولان عزیز در سراسر کشور در تماس با این سازمان ابراز نارضایتی خود را در خصوص اظهار نظرهای مطرح شده در این برنامه اعلام کنند.

واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی به انتقاد رشیدپور از سهام عدالت

واکنش تند دولت به شوخی با سود سهام عدالت

بر این اساس لازم است ترتیبی اتخاذ شود تا این اقدامات ناشایست به طریقه ای مناسب اصلاح و جبران شود.

همچنین اعلام می دارد برای قریب 6 میلیون نفر از مددجویان و مستمری بگیران نهادهای حمایتی(کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی) سهام عدالت با تخفیف تعلق گرفته و ارزش این سهام برای هر نفر 2.5 میلیون تومان و برای خانوار پنج نفره 12.5 میلیون تومان است. همچنین برای این عده فقط برای سال مالی 1395، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان سود تخصیص یافته که در دو یا سه نوبت تا پایان سال پرداخت می شود و نوبت اول آن به مبلغ ۵۰ هزار تومان پرداخت شده است و این ارقام در مقایسه با پرداخت ماهانه به این افراد ارقام بسیار معنی دار و قابل توجه می باشند.

واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی به انتقاد رشیدپور از سهام عدالت

 واکنش رشید پور به اظهارات سازمان خصوصی‌سازی

لذا از آن رسانه ملی انتظار می‌رود در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درخصوص طرح های بزرگ و ملی همچون طرح ملی ساماندهی سهام عدالت که مخاطبان آن نزدیک به 50 میلیون از مردم عزیز کشورمان و به خصوص اقشار کم درآمد جامعه هستند، رفتار مناسب و در خور شان خود و مخاطبان داشته باشد.

واکنش تند سازمان خصوصی‌سازی به انتقاد رشیدپور از سهام عدالت + فیلم واکنش رشیدپور (پورتال سبزپندار)

برای دانلود ویدیو کلیک کنید.

مطالب مرتبط:

فیلم سوتی شهردار بم در مصاحبه و فراموش کردن کلمات + جزئیات مصاحبه شهردار بم

توهین ماهنامه بانک سپه به ترک ها + متن توهین و جوابیه بانک سپه