تبلیغات

حکم توهین امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار به ساحت مقدس امام رضا (ع) + عکس

دسته بندی : اخبار روز

حکم توهین امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار به امام رضا (ع) + عکس

امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار

توهین امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار به امام رضا (ع)

امیرحسین میراسماعیلی روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب روزنامه جهان صنعت با انتشار پستی توئیتری به ساحت مقدس امام هشتم اهانت کرد.

این روزنامه‌نگار که پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالبی مشابه، خبرساز شده بود این بار پا را فراتر گذاشت

و به طور مستقیم امام رضا (ع) را با آگاهی از ارادت و تعصبی که شیعیان به ایشان دارند خطاب قرار داد و در توئیت خود چنین نوشت:

درباره علت شهادت امام رضا دو تا روایت هست که یکیش میگه ایشون با خوردن انگور مسموم شدن و دیگری میگه علتش آب انار بود، پس صددر صد ایشون به آب انگور و چیپس و ماست هم علاقه داشتن، اونوقت علم‌الهدی میگه رقص و موسیقی هتک حرمت به امام رضاست! برو خالی نبند امام رضا از خودمونه بابا

توهین امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار به امام رضا (ع)

توهین امیرحسین میراسماعیلی روزنامه نگار به امام رضا (ع)

لازم به ذکر است که در حساب توئیتری وی توهین‌های متعدد دیگری نیز به ساحت ائمه اطهار(ع) دیده می شود.

انتشار این پست در فضای مجازی، واکنش‌های تندی را از سوی کاربران در پی داشت. شدت انتقادها به حدی بود که روزنامه جهان صنعت را برای این اشتباه بزرگ وادار به عذرخواهی کرد.

امیر حسین میر اسماعیلی با انتشار تویت زیر اینگونه نوشت:

اول: همچنان میگم به هیچ وجه توهینی به امام رضا (ع) نکردم، من مسلمون و شیعه هستم و فقط میخواستم از علم‌الهدی انتقاد کنم و اگه کسی رنجیده شد عذرخواهی میکنم دوم: دوستانی که ادعا میکنن مسلمونن چرا تهدید به اسیدپاشی و قتل میکنن؟ بر فرض گناهکار بودن من، دین ما گفته اینطور برخورد کنید؟

تویتر امیر حسین میر اسماعیلی

امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار هتاک به امام رضا (ع) دستگیر شد

امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار هتاک به امام رضا (ع) در حال فرار از کشور لحظاتی پیش دستگیر شد.

حکم خبرنگار هتاک به ساحت امام هشتم(ع)، صادر شد

وکیل امیرحسین اسماعیلی،خبرنگار روزنامه جهان صنعت که اردیبهشت ماه سال جاری

اقدام به توهین به ساحت حضرت رضا(ع) کرده بود، در مصاحبه ای اعلام کرد که

موکلش به 10 سال حبس و دو سال محرومیت از فعالیت رسانه ای محکوم شده است.

همچنین در سبز پندار بخوانید:

پویان خوشحال کیست | ماجرای توهین پویان خوشحال به امام حسین (ع) چیست ؟

امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار هتاک به امام رضا (ع) دستگیر شد + عکس

اشتراک گذاری مطلب

تبلیغات

تاکنون 17 نظر ثبت شده است.

 • توهین به مقدسات دینی بخصوص ائمه معصوم علیه السلام به هیچ عنوان پذیرفته نیست و باید به شدت با شخص یا جریان توهین کننده به اشد مجازات برخورد شود.
  وقتی رییس جمهور اجازه انتقاد از امام معصوم را صادر می کند از غلامان و چاپلوسان بی دین چه توقعی دارید؟
  به راستی حکم سلمان رشدی ملعون یادشان رفته است ؟ جرم سلمان رشدی هم همین توهین بود.
  اگر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی برآورند غلامان او درخت از بیخ

  به پنج بیضه که سلطان ستم روا دارد زنند لشکریانش هزار مرغ به سیخ

 • اگر قصد توهین هم نداشتی، انشالله که اینطور باشه
  لحن صحبت درباره ائمه معصومین باید مودبانه و محترمانه باشه
  با این نوع نوشتن غیر از این برداشت میشه و شما متهم به عدم رعایت هستید حالا باید ثابت کنید

 • سلام.
  متاسفانه اهانت و بی اعتقادی در افرادی دیده می شود اگر یادتان باشد مدتی پیش از این بازار شبهه افکنی گرم بود و ظاهرا این بی حرمتی ها نتیجه تلاشی است که اهالی فسق و فجور کردند البته من معتقدم علمای بی عمل هم سهم دارند . اما ای اهالی ایران زمین بدانید که ما و اجدادمان بی خود به کسی بزرگ نگفته ایم اگر شاه جهان کوروش کبیر در قلب ما بزرگ است قطعا بزرگ بوده است و اگر شاه شهیدان خدا امام حسین ع در قلب ما ایرانی ها بزرگ است قطعا بزرگ است چون هیچ ملتی در تاریخ مانند ما بزرگان را تکریم نکرده و اگر کسی پست بوده واقعا بوده است مانند ضحاک مانند یزید. روح ما تعصب مرزها را در نوردیده من برای ویلیام والاس. برای چگورا. برای لخ والسا برای هکتور برای همه بزرگان برای ادیسون برای ویکتور هوگو برای گوته و.. احترام قائلم چون من ایرانی هستم و به بزرگان احترام می گذارم اما ای اهالی سرزمین پارس ای پارسایان شریف بی شک بزرگ بزرگان حسین بن علی است و فرزندان شریفش. یادگار اجداد نیکِ نیک شناس را پاس بدارید سرمایه و آبروی ما را با بی حرمتی به ساحت قدیسان الهی نبرید.
  من هشدار می دهم به انسانهایی که بدون و علم و بدون حجت عقلی راه ناصواب در پیش گرفته اند اگر با شعائر الهی در بیفتید به سنت هایی گرفتار خواهید شد. و کلام آخر کسی که به بزرگان اهانت کند نمی تواند از تبار بزرگی باشد و اگر در دشمنت هم بزرگی دیدی به بزرگیش اعتراف کن. امید که از این بیراهه بازگردید.
  سپاس و سلام بر همه نیکان پارس.

 • بی شرف
  بی شرف
  بی شرف

 • من با خانواده یک بار رفتم مشهد برای زیارت آقا . در یکی از عکاسخانه ها میخاستیم عکس بندازیم البته گول تعارف عکاسخانه رو خوردیم که با خنده ما رو به داخل دعوت کردند سریع یه عکس از دخترم انداختند و گفتند باید پول عکس رو بدید بعد برید بیرون هنوز چاپ هم نکرده بودند فقط با دوربین یه عکس دیجیتالی انداختند شرایط طوری بود که گویا شاید بخوان مارو به خاطر پول عکس بکشند به خاطر بچه هام ترسیدم پول رو دادم و اومدیم بیرون دیگه خود آقا هم بطلبه اونجا نمی‌رم فروشنده ها شون آدم های بدی هستند

 • اغنیا مکه روند و فقرا سوی تو ایند.
  جان به قربان تو شاها که حج فقرایی.
  به هر منظوری که این مطلب را نوشتی انتقاد یا…
  کسی که لقمه حلال بخورد نطفه حلال باشد هرگز جسارت به اهل البیت (ع) نمیکند اون هم اقای رئوفی چون امام رضا(ع). خدا لعنتت کند.میدانم امام رضا(ع ) مهربونه .اما ان شاءالله به حق جوادش به حق مادرش فاطمه همین دنیا به دردی گرفتار شوی که عبرت خلق شوی.
  یا امام رضا(ع)جان مادرت اقا……..
  خادمین تکیه علی ابن موسی الرضا(ع) وکیل اباد ماهان

 • میگن این آقا امیرحسین گفته من ارادتمندم
  بعد هرچی از دهنش دراومده به امام رضا ع گفته.
  پس معلوم میشه که این آقا امیر ازون …. روزگاره

 • اگه کسی هم تهدید به اسیدپاشی کرده اون هم از جنس خود بی شرفشه. تهدید به اسید پاشی امثال خودش و بهونه ای برای توهیناش قرار میده. عثمان کشها هم پیرهن عثمان و الم کردند.

 • به نظر شما اگه بریم بارگاه امام رضا (ع) ازش بپرسیم: حضرت آقا، جوانی این حرف رو در مورد شما زده حکمش چی هست!؟ به نظر شما جوابش کدامیک از این گزینه هاست:
  1- با خوشرویی می خنده و می گه به جوانیش بخشیدمش!
  2- با ترشرویی می گه شلاقش بزنید، زندانش کنید، اعدامش کنید؟
  مثلی هست که میگه شاه می بخشه شاهقلی نمی بخشه! بنابراین جریان فقط سیاسی هست! فردا باز پشت بلندگو داد میزنن آی ایهاالناس فلانی ال گفته و بل گفته!

 • با سلام .هر کسی ممکنه که اشتیاه کنه و توبه برای همین روزهاست.مخصوصا که خودشم عذر خاهی بکنه

 • اینکه حضرت رضا در دربار مامون بوده و ولایت عهدی داشته، شکی نیست. اما اینکه ایشان عالم الغیب هستند و آب انار سموم رو خورده اند، روایت صحیحی به نظر نمی رسه. بنابراین نه امام رضا حاضر به خودکشی بوده اند و نه آب انار خورده اند.
  بنابراین بدون اینکه متوجه شوند در غذای ایشان سم ریخته اند و باعث شهادتش شده اند. امیدوارم خداوند قاتلانش را به جهنم بفرستد و پیروان حضرت رو پیروز و سربلند گرداند.

 • در جواب علی که نادان وار حرف زده…
  پس اینطوری یعنی هر چی فحش و ناسزا که کمترینش رو تحمل نمیکنیم به امام نسبت بدیم و بعد متوسل به رحمت ایشون بشیم؟؟؟؟
  فهم و شعور چیز عجیبی نیس

 • کلا هدف گرفتن دین و مقدسات مد شده ، مغزی که در عین روشنفکری ، بسته فکر کنه و حالا چه دانسته و چه نداسته کاری کنه که اول سعودیان و وهابیان و بعد سایت های صهیونیستی رو خوشحال میکنه ، افرادی که شاید مدارک بالای دانشگاهی داشته باشن ولی سواد عمومی و فرهنگیشون زیر خط فقره ، کسانی که اسید پاشی میکنن و قتل بنام اسلام تموم میکنن ، همون ادامه دهنده جریان پیراهن خونین عثمان هستند ، تاریخ همیشه در حال تکرار و مروره ، فقط اسم افراد عوض میشه ، دین و مقدسات و ائمه خط قرمز ماست و در جواب دوستی که میگه شاه میبخشه و شاهقلی نمیبخشه ، باید بگم اولا از طرف امام رضا نظر ندین ، بزرگواری امام بر کسی پوشیده نیست ولی دلیل نمیشه که هرکی راه بیفته به مقدسات توهین کنه ، دوباره سناریوی راهپیمای علیه خدا در دوران دولت اصلاحات سابق راه بیفته

 • خدایی باید بفرسن اوین این عوضیو با مقدسات مردم بازی نکنه

 • لعنتی اوین خوش بگذره

 • برخورد قاطع مراجع ذیصلاح را با اینگونه افراد هتاک به ساحت مقدس معصومین و افرادی مانند این حیوان بشر نما را میطلبد.باشد که عبرت سایرین شود و در جهنم ماندگار گردد.

 • منم زیاد گناه کردم و زیاد ادم دل پاکی نیستم ولی یه حدیث هست از یکی از همین امامان که همیشه آویزه ی گوشم کردم.. نزدیک به این مضمون میفرماین که قبل از حرف زدن یه چند لحظه به حرفی که میخوای بزنی فکر کن…ای کاش اینکارو میکردی خبرنگار
Copyright SaBzPendar.com© 2018 - Allrights Reserved. SEO by 3EO