توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام توسط کانال وهابی صدای مردم آمد نیوز

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی ، توهین آمدنیوز به شهید محسن حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

توهین کانال آمدنیوز یا صدای مردم به شهید حججی با عکس فتوشاپ کانال معاند آمدنیوز با انتشار عکسی از شهید محسن حججی که کاملا دروغ و فتوشاپ بوده است دشمنی خود را با ملت ایران بار دیگر ثابت کرد.

کانال ضد انقلاب “آمدنیوز” که پیش از این روابطش با عربستان فاش شده، اینبار برای جلب رضایت حامیان مالی سعودی خود، شهید حججی را هدف حمله قرار داده است.

این کانال ضدانقلاب با انتشار پستی به دروغ پراکنی علیه شهید حججی پرداخته و با گستاخی تمام مدعی شده که «شهید حججی معتاد بوده و در اسارت داعش خودکشی کرده است»!

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

البته انتشار چنین مطالبی از سوی پایگاه دروغ پراکنی آمدنیوز که تحت چتر حمایتی آل سعود قرار دارد، مسئله بی سابقه ای نیست و جای تعجب ندارد؛ آمدنیوز پیش از این نیز شهید حججی را هدف حملات خود قرار داده است.

پس از شکست داعش در منطقه به‌ویژه با اقدامات موثر مشاوران نظامی و رزمندگان جان بر کف ایرانی، عربستان که از حامیان بزرگ داعش بوده و سرمایه گذاری ویژه ای روی این گروه تروریستی کرده، به دنبال انتقام گیری از ایران با حمایت از تشکیل داعش ایرانی و پشتیبانی از رسانه های خودفروخته ای مانند آمدنیوز است تا با استفاده از آن ها چهره مبارزان اصلی مقابله با داعش همانند شهید حججی را تخریب کنند.

توهین به شهید حججی با معتاد خواندن شهید والا مقام محسن حججی

اهانت به شهید محسن حججی توسط کانال آمد نیوز

عربستان در همین راستا به حمایت از گروه خشونت طلب ری استارت پرداخته است و محمد حسینی لیدر این گروه نیز از آشکار ساختن روابط خود با آل سعود ابایی ندارد.

در این میان نکته قابل توجه دیگر، ارتباط تنگاتنگ آمدنیوز با گروه خشونت طلب ری استارت است؛ به طوری که آمد نیوز به صورت رسمی به حمایت از ری استارت پراخته و محمد حسینی لیدر این گروه خشونت طلب نیز تمامی پیشرفت های خیالی گروه خود را مرهون حمایت های روح الله زم دانسته و از او به این خاطر تشکر می نماید؛ گویا آل سعود آنقدر سخاوتمند هستند که نوچه های آن ها نیازی به رقابت با یکدیگر برای به دست آوردن دلارهای نفتی نداشته باشند!

توهین کانال صدای مردم آمد نیوز سابق به شهید حججی با معتاد خواندن شهید حججی (پورتال سبز پندار)

مطالب مرتبط:

دروغ بزرگ آمد نیوز و رسانه های معاند در مورد تظاهرات های اخیر

درگذشت سیما حاجی خانی بازیگر زن قدیمی | عکس های قدیمی سیما حاجی خانی

درگذشت آتنا محمدی + جزییات مرگ آتنا محمدی دروازه بان تیم فوتبال بانوان ملوان