فیلم صحبت های سردار سلامی ، برای افزایش برد موشکهای‌مان محدویت فناوری نداریم.

توصیه جدی جانشین فرمانده کل سپاه به اروپا:

تاکنون احساس می‌کردیم اروپا تهدیدنیست و بردموشکهارا افزایش ندادیم،ولی اگر اروپا بخواهد تهدیدی علیه ماشود،محدودیت ها را برمی داریم.

فیلم صحبت های سردار سلامی ، اروپا وارد حریم موشکی شود محدودیت برد را برمیداریم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به اروپا هشدار داد اگر تهران را تهدید کند، ایران برد موشک هایش را به بیش از دو هزار کیلومتر افزایش خواهد داد.
به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد:

«اگر ما برد موشک هایمان را تا دو هزار کیلومتر حفظ کرده ایم، به این علت نیست که فناوری آن را نداریم. ما یک دکترین راهبردی را دنبال می کنیم».

سلامی افزود:

«احساس ما تاکنون این بوده است که اروپا یک تهدید نیست، بنابراین برد موشک هایمان را افزایش نداده ایم. اما اگر اروپا بخواهد به یک تهدید تبدیل شود، ما برد موشک هایمان را افزایش خواهیم داد».

ظاهرا روی سخنان سرتیپ سلامی با فرانسه است که امانوئل مکرون رئیس جمهور آن، محدود شدن برنامه موشکی ایران را خواستار شده و تهدید به تحریم ایران کرده است.

سلامی همچنین با رد ادعای آمریکا که ایران را به ارسال موشک به یمن متهم کرده است گفت: «یمن تحت محاصره کامل قرار دارد. ما چگونه می توانیم موشک در اختیار یمنی‌ها قرار دهیم. اگر ایران بتواند موشک به یمن بفرستد، نشان دهنده ناتوانی و درماندگی ائتلاف سعودی است. اما ما موشک در اختیار یمنی‌ها قرار نداده ایم».

وی تاکید کرد جنبش انصارالله طی یک «پیشرفت علمی» توانسته است برد و دقت موشک های خود را افزایش دهد.

فیلم هشدار سردار سلامی به اروپا وارد حریم موشکی شوید برد موشک هایمان را افزایش میدهیم

فیلم صحبت های سردار سلامی

لینک دانلود فیلم