تبلیغات

بهزاد مصری | بیوگرافی بهزاد مصری معروف به سکوت وحشت | اینستاگرام بهزاد مصری

دسته بندی : بیوگرافی

عکس و بیوگرافی بهزاد مصری معروف به سکوت وحشت

بیوگرافی بهزاد مصری ، بهزاد مصری متولد August 26, 1988 است .

بیوگرافی بهزاد مصری

بیوگرافی بهزاد مصری معروف به سکوت وحشت

بیوگرافی بهزاد مصری

بهزاد مصری به نوشته FBI آمریکا متولد August 26, 1988, August 27, 1988 در نقده است بهزاد مصری هکر ایرانی شبکه اچ بی او HBO و بازی تاج و تخت اینکه بهزاد مصری به سایت پخش کننده این فیلم حمله کرده است و آن را هک نموده می تواند دلایل سیاسی داشته باشد تا شخصی صفحه متنسب به زون هک بهزاد مصری به نشانی http://www.zone-h.org/archive/notifier=Turk%20Black%20Hat میباشد.

بیوگرافی بهزاد مصری

اینستاگرام بهزاد مصری

بیوگرافی بهزاد مصری

وبگاه وزارت دادگستری آمریکا در تاریخ  29 آبان 96 در بیانیه ای با متهم کردن یک ایرانی به نام behzad mesri «بهزاد مصری» به هک کردن شبکه رایانه‌ ای شرکت سازنده سریال «بازی تاج و تخت» و سرقت قسمت‌ های منتشر نشده آن، اعلام کرد که این فرد را تحت پیگرد قرار داده است.

متن این خبر را میتوانید در وبگاه FBI به نشانی https://www.fbi.gov/wanted/cyber/behzad-mesr  ببینید

دادستان فدرال آمریکا مدعی است behzad mesri بهزاد مصری با به دست آوردن دسترسی سِروِر شرکت «هوم باکس آفیس» (HBO) از طریق سرقت حساب کاربری اینترنتی کارکنان این شرکت قسمت‌ های پخش‌ نشده فیلم‌ ها را سرقت می‌کرده و در ازای عدم پخش آنها، باج خواهی می‌ کرده است.

بیوگرافی بهزاد مصری

اینستاگرام بهزاد مصری

بهزاد مصری معروف به سکوت وحشت

در متن کیفر خواست صادره در این خصوص آمده است که behzad mesri «بهزاد مصری» از ماه جولای سال جاری میلادی به ارسال ایمیل‌ های تهدید آمیزی برای شرکت HBO مبادرت نموده و پس از مدتی در ازای پخش نشدن اطلاعات مسروقه خود اعلام کرده بود که 6 میلیارد دلار به صورت بیت کوین پرداخت شود.

behzad mesri بهزاد مصری عضو تیم هک تیم امنیتی Black Hat Security است و بر اساس یک پرونده سه شنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن محکوم شده است،

بهزاد مصری behzad mesri برای ارتش ایران در حملات کامپیوتری علیه اسرائیل کار کرده است. جون کیم، وکیل دادگستری ایالات متحده دریاره اتهام بهزاد مصری behzad mesri گفت:

“اتهام واقعی برای behzad mesri وجود دارد، که چهره اش در حال حاضر در FBI” Wanted “به صورت پوستر قرار داده شده است متن این خبر را میتوانید در وبگاه FBI به نشانی https://www.fbi.gov/wanted/cyber/behzad-mesr ببینید

بهزاد مصری | بیوگرافی بهزاد مصری معروف به سکوت وحشت | اینستاگرام بهزاد مصری (پورتال سبز پندار)

همچنبن در سبز پندار بخوانید:

بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی او

پشت پرده پرونده هکر ایرانی شبکه HBO و بازی تاج و تخت + عکس

اشتراک گذاری مطلب

تبلیغات


Copyright SaBzPendar.com© 2018 - Allrights Reserved. SEO by 3EO