دانلود فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی با  کیفیت 1080p

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی به کارگردانی محسن امیریوسفی با ترافیک نیم بهاء و کیفیت های 480p – 720p – 1080p – 1080hq  از سبزپندار

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

نام اثر : آشغال های دوست داشتنی   سال ساخت : 1391   کارگردان : محسن امیریوسفی      مدت زمان : 90 دقیقه

نویسنده و تهیه کننده : محسن امیریوسفی   ژانر: اجتماعی ، درام

فیلم آشغال های دوست داشتنی ساخته ی محسن امیریوسفی می باشد. این فیلم درباره حوادث سال 1388 بوده که در سال 1391 تولید شده است. این فیلم دچار توقیفی شش ساله شد.

البته این فیلم که درگیر توقیف شده بود و این مورد سرمایه گذارش را با مشکلات بسیاری مواجه کرد، در مورد اصل وقایع سال 88 نبوده و به مسائل و وقایع خاص آن دوران می پردازد.

دانلود فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

خلاصه داستان فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

آشغال‌های دوست‌داشتنی در خانه یک پیرزن که با دخترخاله‌ی میانسالش (سیما) زندگی می‌کند، می‌گذرد.
در یکی از روزهای بعد از انتخابات که تجمع مخالفان انتخابات و معترضان در خیابان‌های تهران برقرار است عده‌ای از تجمع‌کنندگان فراری از دست نیروهای امنیتی وارد خانه پیرزن می‌شوند و در آنجا مخفی می‌شوند. بعد از خروج از خانه متوجه علامتی بر روی درب خانه پیرزن می‌شوند و طبق شایعه‌های آن روزها به پیرزن خبر می‌دهند که آنها احتمالاً در روزهای آینده به خانه او مراجعه خواهند کرد و آن‌جا را می‌گردند پس به پیرزن هشدار می‌دهند که اگر در خانه‌اش چیز مشکوک و مسئله‌سازی دارد آن را از خانه خارج کند تا مشکلی برایش به وجود نیاید و داستان تازه از اینجا شروع می‌شود.

بر اتاق خانه پیرزن سه قاب عکس از سه مرد وجود دارد. مرد اول پسر پیرزن است که در جنگ ایران و عراق شهید شده است. قاب عکس دوم متعلق به برادر اوست که از اعضای سازمان مجاهدین بوده است که در جریان اتفاقات دهه شصت اعدام می‌شود و قاب عکس سوم هم متعلق به همسر پیرزن است که ظاهراً از طرفداران مصدق بوده است که در جریان کودتای ۲۸ مرداد برایش اتفاقی می‌افتد. روند داستان به گفتگوی خیالی این سه نفر با پیرزن در جریان شبی می‌گذرد که او خیال می‌کند فردا به سراغش خواهند آمد.

بازیگران

عوامل تولید و

  • کارگردان: محسن امیریوسفی
  • فیلم‌برداری: تورج اصلانی
  • تدوین: مصطفی خرقه پوش
  • تهیه‌کننده: محسن امیریوسفی
  • نویسنده: محسن امیریوسفی

تیزر فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

تصاویر و سکانس هایی از فیلم سینمایی آشغالهای دوست داشتنی

اکبر عبدی ، شهاب حسینی ، صابر ابر ، حبیب رضایی در فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

اکبر عبدی ، شهاب حسینی ، صابر ابر ، حبیب رضایی در فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

شهاب حسینی در فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

اکبر عبدی و صابر ابر در فیلم سینمایی ایرانی آشغال های دوست داشتنی

حواشی فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی

در مهر ۱۳۹۳، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار عدم صدور مجوز اکران این فیلم و ۷ فیلم دیگر شد که از آنها با عنوان «فیلم‌های مرتبط با فتنه» نام برده شده‌است. به گفته احمد سالک: «برخی فیلم‌ها با این که مجوز فیلمنامه و تولید دریافت کرده‌اند اما در هنگام ساخته شدن، به حاشیه رفته‌اند و نمایش آنها به مصلحت نظام نیست.»

در دی ۱۳۹۴، شهاب حسینی، از جمله بازیگران این فیلم، با اعلام اینکه موضع‌گیریِ محمد حیدری دبیر جشنواره سی‌وچهارم فیلم فجر در قبال فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» و اطلاق اصطلاحِ «معضل» به این اثر که با مجوز قانونی وزارت محترم ارشاد ساخته شده و طی چند دوره گذشته در محاق بدبینی و سیاه‌نگری قرار گرفته» و به دلیل آنچه «نبود نگاهی نو و اندیشه‌ای تازه» در جشنواره فیلم فجر عنوان کرد، از سمتِ خود به‌عنوان مشاور این جشنواره استعفا داد.

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی