کاشت نگین هفت میلیونی در چشم ، لاکچری جدید میلیونرهای تهرانی+عکس

مدتها قبل تب به رخ کشیدن زندگی لاکچری و یا زندگی لوکس بعضی از ثروتمندان در شبکه های اجتماعی خیلی داغ شده بود و این بار کاشت نگین های گرانقیمت در چشم دغدغه بعضی میلیونرهای تهرانی شده است.

با پورتال سبزپندار همراه باشید . . .

کاشت نگین هفت میلیونی در چشم ، لاکچری جدید میلیونرهای تهرانی+عکس

در مورد لاکچری حتما اطلاع دارید ، یک سبک زندگی که برخی افراد پولدار برای خودشان انتخاب کرده اند و می توان آن را لوکس گرایی تعبیر کرد. در واقع خود کلمه لاکچری یک لفظ اشتباه است که از معادل انگلیسی آن یعنی Luxury برداشت شده است و اگر بخواهیم به طور دقیق تر تلفظ آن را بگوییم باید آن را لاکشری تلفظ نماییم. به هر حال کلمه لاکچری چیزی است که علی رغم اشتباه بودنش جا افتاده است و حالا این سبک زندگی رقابتی شده است میان برخی از افراد ثروتمند.

کاشت نگین هفت میلیونی در چشم ، لاکچری جدید میلیونرهای تهرانی+عکس

پس از دغدغه‌های چشم هم چشمی برخی از جوانان ایرانی بر سرلاکچری بودن، گفته می‌شود مدتی است که نوع نسبتا جدید عمل زیبایی بار دیگر رواج پیدا کرده است. در این نوع عمل زیبایی یک پلاک با نگین طلا یا پلاتین بر روی سفیدی چشم کاشته می‌شود که به عقیده برخی، نشانی از لاکجری بودن است.

  کاشت نگین هفت میلیونی در چشم ، لاکچری جدید میلیونرهای تهرانی+عکس

لاکچری نگین چشم

لاکچری چیست؟

لاکچری یک سبک زندگی است که در آن فرد اصرار دارد گران قیمت ترین و با کیفیت ترین اقلام را در میان کالاها و خدمات انتخاب کند چرا که گمان می کند با این کار تجربه ممتاز و حس برتر و بالاتری نسبت به هم رده های خود در جامعه پیدا می کند.

اتومبیل های لاکچری را همه در زیر پای فوتبالیست های مشهور دیده ایم. ساعت ها، جواهرات، مبلمان و وسائل خانگی و همینطور هتل ها و رستوران ها از کالاها و خدمات لاکچری به حساب می آیند.

خرید بلیط تجربه های لذت بخش و نادر مثل سفر به فضا هم از جمله خریدهای لاکچری شناخته می شود.

میوه فروشی که میوه های درشت و با کیفیت را در فضایی جداگانه نگه می دارد هم یک لاکچر فروش است که دنبال مشتری پولدار و لاکچرپسند می گردد. 

تصاویر زندگی لاکچری

لاکچری

ماشین لاکچری سردار آزمون

افراد زیادی هستند که سرمایه و پول هنگفتی دارند اما زندگی ساده ای دارند و مانند این افراد دنبال خودنمایی نیستند.

پولدار بودن خوب است اما اینکه بخواهیم ثروتمان را به رخ دیگران بکشیم چطور؟

شادی تنها با زندگی لاکچری به دست نمی آید، بدون آن هم می توان شاد بود.