تبلیغات

خودکشی سیلا فرزام شاخ اینستاگرام + تصاویر و بیوگرافی سیلا فرزام

دسته بندی : اینستاگرام

ماجرای خودکشی فهیمیه بایزیدی معروف سیلا فرزام شاخ اینستاگرام از شایعه تا واقعیت

خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی سیلا فرزام شاخ اینستاگرام از شایعه تا واقعیت

خودکشی سیلا فرزام یا فهیمیه بایزیدی شاخ اینستاگرام

یکی از افراد معروف اینستاگرام به نام فهیمیه بایزیدی معروف به سیلا فرزام sila farzam خودکشی کرد و به نظر می رسد جانش را از دست داده خودکشی این دختر جوان از داغ ترین اخبار این روزهای اینستاگرام میان شاخ ها و طرفداران آنها است عکس:فیلمی که سیلا فرزام Sila Farzam قبل از انجام خودکشی با در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده بود(به گفته دوستان نزدیکش کسی این فیلم را جدی نگرفته بود!)

خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی سیلا فرزام شاخ اینستاگرام

ماجرای کلیپ خودکشی سیلا فرزام

یکی از به اصطلاح شاخ های اینستاگرام به نام فهیمیه بایزیدی معروف سیلا فرزام خودکشی کرد.این دختر جوان که با انواع و اقسام عمل ها و تزریق ژل و انتشار عکس و فیلم های آنچنانی و همچنین دوستی با دیگر شاخ های اینستاگرام دنبال کنندگان زیادی برای خود دست و پا کرده بود روز گذشته خودکشی کرد و جانش را از دست داد. به نظر می رسد او به دلیل مشکلات عاطفی که با نامزدش(دوست پسرش) داشته دست به اینکار زده است.به گفته یکی از دوستان نزدیک سیلا فرزام،او با خوردن تعداد زیادی قرص خودکشی کرده و قرار است در روزهای آینده در مشهد خاکسپاری شود.

تسلیت تعداد دیگر از افراد معروف اینستاگرام برای درگذشت سیلا فرزام

ماجرای خودکشی سیلا فرزام

خودکشی سیلا فرزام یا فهیمیه بایزیدی

خودکشی سیلا فرزام

بعد از انتشار خبر خودکشی فهیمیه بایزیدی دختر جوان بیشتر اینستاگرامی های معروف خبر درگذشت سیلا فرزام را تسلیت گفتند.از معروف ترین های آن هم می توان به نیلوفر بهبودی Niloofar behboudi مدل اینستاگرامی که بیشتر از همه شناخته شده است اشاره کرد.

ماجرای خودکشی سیلا فرزام

خودکشی سیلا فرزام

بیوگرافی فهیمیه بایزیدی معروف سیلا فرزام

فهیمیه بایزیدی معروف سیلا فرزام متولد 1375/11/14 در استان خراسان رضوی شهر مشهد است وی چند روزی است که به یکی از سوژه های داغ اینستاگرام تبدیل شده است وی با انتشار کلیپی که در اینجا مشاهده مینمایید از اقدام به خودکشی خبر داده است.

فیلم خودکشی سیلا فرزام

خودکشی سیلا فرزام

ماجرای خودکشی سیلا فرزام یا فهیمیه بایزیدی

عکس های اینستاگرام سیلا فرزام یا فهیمیه بایزیدی

خودکشی سیلا فرزام

فیلم خودکشی سیلا فرزام یا فهیمیه بایزیدی

به روز رسانی 1396/08/26 ماهم مثل شما دوستان خبر فوت خانم سیلا یا سیدا ملقب به (شصتا) باور نمیکردیم که روز گذشته خاله ایشون عکسشو برامون ارسال کردن .. کسایی که موفق نشده بودن تو سردخونه از طریق تلفن پیداشون کنن بخاطر اسمشون بوده ، اسم ایشون فاطمه هستش که یک خواهر دارن و ساکن خیابان طبرسی مشهد هم هستند پدر ایشون کارمند شهرداری هستند و آدم شریفی هستند . این شخص شب قبل از ماجرا در شهرک غرب با یکی از خواننده های کشور به اسم (ا.ع) ملاقات داشتند و ساعتی قبل از وقوع ماجرا آقای امیر علی در منزل شخصی به نام پریناز که اکنون در اهواز هستند با سیدا ملاقات میکنن و ایشون متوجه رابطه این آقا با دوستش میشه در صورتی که اسم این شخصو تتو کرده بوده از این اتفاق ناراحت میشه و با تعدادی قرص ترامادول اقدام به خودکشی میکنه و بعد از اون هم اقدام به خوردن مشروب میکنه و از دنیا میرن🌹 (روحش شاد) اینستاگرام این خانوم دست آقای امیر علی میباشد. قرار است در روزهای آینده در مشهد خاکسپاری شود.

مطالب پیشنهادی:

بیوگرافی النا برکووا نامزد انتخابات ریاست جمهوری روسیه ، رقیب پوتین  و بازیگر فیلم های پورن

بیوگرافی جورجینا رودریگز نامزد (دوست دختر) رونالدو + عکس

اشتراک گذاری مطلب

تبلیغات

تاکنون 11 نظر ثبت شده است.

 • یه چنین دختری چه انتظار دیگه ای از زندگیش میتونسه داشته باشه که بعدم با دیدن اون صحنه دست به خودکشی میزنه؟!
  صبح تاشب عکسایِ خودشو توی اینستگرام به کلِ ملت نشون داده و خودشو به نمایش گذاشته و پسرا ومردایِ بی شخصیت و چشم چرونو دنبالِ خودش کشیده، هزار بار این خانوم وامثال این خانوم شخصیت و ظاهر خودشه به مردایِ غریبه و البته نااهل نشون داده و چه بسا که خیلی مردای جاهل با دیدن جلوه گریای ایشون و مانندِ ایشون از زندگیشون وهمسر خودشون سرد شدن و به دام این خانومای شاخ اینستا افتادن. چرا اون همه پسر و مرد مجرد ومتاءهلی که شیفته وفریفته ومجذوب خودش کرد و به بیراهه کشیدو ندید ؟؟؟؟!!!! اما به محض اینکه شخص مورد علاقه ش مجذوب یه نفر دیگه شد و توجهی به این خانوم نشون نداد، خودشو کشت؟؟؟؟!!
  پس چه شخصیت بالا و چه شرفی دارن اون خانومایی که امثال اینا زندگیشونو به بدترین شکل ممکن ازشون گرفتن و زندگیشونو نابود کردن، اما هنوز دارن نفس میکشن و با آبرو زندگی میکنن.

 • زندگی اگر به هرقیمتی و حتی به قیمت خراب شدن زندگی مشترکِ یه خانومِ دیگه ، و به کامِ این خانومای شاخ باشه وبه میلشون بچرخه ، هیچ غمی ندارن اما خدا نکنه احساس کنن زندگی رمانتیکِ عاشقانشون داره به خطر میوفته.
  مگه اون خانومی که امثال این خانوم زندگیشو جهنم میکنن و باعث دلسردی مردِ هرزه چشمی از زندگی مشترکش میشن ، دل نداشتن؟ مگه اون خانوما خانوم نبودن؟ اون خانوما که قربانی جلوه گریایِ این خانوما شدن ، احساس وعاطفه نداشتن وفقط امثال ایشون احساسات سرشون میشد؟ مسلماً خودکشی گناهِ بزرگیه و خدا از گناه خودکشی نمیگذره اما…‌
  ای کاش اون پسر و مرد ودختر وزنی که صرفاً زندگی وزمانشو وقف به لجن کشیدن زندگیِ مردم کرده واز هیچ کوششی برای رسیدن به هدفش دریغ نمیکنه، زودتر از روی زمین برداشته بشه البته به مرگ کاملاً طبیعی و خدادادی.

 • به نظر من ، این خانوم وآقایونِ شاخ و تمام افرادی که در صفحه ی شخصی اینا نظرات خودشونو درج میکنن و به عنوانِ موافق رفتار اینا یا به عنوان مثلا مخالف اینا، رکیک ترین حرفارو میزنن و خیلی
  بی شرمانه نظر میدن ، خودسرانه و بدون خواست خدا مرگ رو برایِ خودشون رقم نزنن و عجله نکنن ، خدا کارِ خودشو بلده و اگر دست از این شاخ بازیاشون برندارن و توبه نکنن، به هرحال خودِ خدا دیر یا زود مرگشونو میرسونه ، اگرم توبه کردن که درِ رحمتِ خدا به رویِ خلقش بازه .همچنین افرادی که کثیف ترین نظراتو در صفحه ی شخصیِ اینا نوشتن، مطمان باشن صبرِ خدا هم حدی داره و اگه با دیدن عکس و فیلمای رنگارنگ دختر وپسرای جوون خیلی خوش به حالشون شده و گستاخانه و وقیحانه نظرات خودشونو نوشتن ، بدونن اون دنیا هم خوش به حالشون میشه البته اول با عذابِ شدید قبر وبعدشم قیامتی که تحمل عذابش قطعاً از وحشتناکترین دردا ومریضیایِ این دنیا سختتر وبالاتره. حساب و کتاب تک تکِ کلمات وقیحانه نظرات کثیفی که در پیج شخصی اینا نوشتین، میرسه.
  فوق فوقش 50 سال دیگه نهایتِ عمرتون باشه اما به هرحال خدا مورو از ماست بیرون میکشه.

 • پناه میبرم به خدا از شرِ شیطانِ رانده شده
  به نامِ خداوندِ بخشنده یِ مهربان
  قسم به روزگار و زمانه (1 )
  بدرستیکه انسان در خُسران و زیان به سر میبرد (2)
  بجز آنانکه ایمان آوردند و اعمالِ شایسته به جای آوَردَندو به سوی حق سفارش کردند و
  به شکیبایی (3)
  سوره یِ دوران وزمانه (( العصر ))

 • روزی از سر تا پا پوشانده خواهی شد. مگذار یگانه روزی که حجاب بر تن داری، آخرین روزِ حیاتت باشد.

  دختری باحجابِ روسری

 • یادش بخیر .یه زمانی دیوارا حصارِ ناموسِ آدما بود.

 • عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 • دختری با حجاب روسری چقد زر میزنی…

 • فکر نمی کنم به جایی از دنیا بربخوره که این شخص خود کشی کرده .اصلا بدنیا اومدن اینجور آدمها از اول اشتباهه.خودش زحمتو کم کرده.

 • با حجاب روسری دیگه زر نزدی ….

 • تا جایی که ما میدونیم زرو اونایی میزنن که حرف دهنشونو نمیفهمن و کاملاً بی فرهنگی از سر وروشون میباره نه اون خانم باحجاب روسری….
  بعضیا بجای نظر دادن بهتر نیس کاه و یونجه شونو میل بفرماین و در مورد هرچی زر زر نکنن؟؟؟ زر نزنی هیشکی نمیگه لالیا


Copyright SaBzPendar.com© 2018 - Allrights Reserved.