دانلود فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار با کیفیت های 480p – 720p – 1080p – 1080hq بصورت قانونی با لینک مستقیم در سبزپندار

دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

نام اثر : شبی که ماه کامل شد   ژانر : درام ، داستانی     کارگردان : نرگس آبیار     تهیه کننده : محمدحسین قاسمی

نویسندگان : مرتضی اصفهانی ، نرگس آبیار      سال تولید : 1397     مدت زمان : 90 دقیقه

شبی که ماه کامل شد از جمله آثار پر افتخار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در زمینه های مختلف بود. این فیلم که داستان زندگی همسر عبدالحمید ریگی را به تصویر می کشد ، در جشنواره فیلم فجر مورد استقبال بالای مخاطبین قرار گرفت و توانست جوایز مختلفی را دریافت کند.

خلاصه داستان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد

این فیلم روایت واقعی از ازدواج عبدالحمید ریگی با فائزه منصوری است که پس از ازدواج به پاکستان فرار می‌کنند و طی ماجراهایی، برادر فائزه، شهاب منصوری توسط عبدالمالک به قتل می‌رسد. این دختر جوان که از مناطق جنوب شهر تهران است درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد

نسخه کامل و بدون رمز

رمز نسخه پیش فروش: XQCKBVPGTRUHYWLJ

بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

آنونس و تیزر شبی که ماه کامل شد

عوامل تولید و ساخت

  • کارگردان : نرگس آبیار
  • تهیه کننده : محمدحسین قاسمی
  • نویسنده : نرگس آبیار ، مرتضی اصفهانی
  • موسیقی : مسعود سخاوت دوست
  • فیلمبرداری : سامان لطفیان
  • تدوین : حمید نجفی راد
  • چهره پرداز : ایمان امیدواری
  • صداگذاری : آرش قاسمی
  • طراحی صحنه و لباس : محمدرضا شجاعی
  • جلوه های ویژه : آرش آقابیک

جوایز و جشنواره ها

این فیلم سینمایی توانست در جشنواره فیلم فجر جوایز بسیاری را دریافت کند که از این بین میتوان به دریافت بهترین بازیگر نقش اول زن توسط الناز شاکردوست

بهترین بازیگر نقش اول مرد توسط هوتن شکیبا ، بهترین کارگردانی توسط نرگس آبیار ، بهترین فیلم (محمدحسین قاسمی) ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره‌پردازی اشاره داشت.

همچنین این فیلم برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد ، بهترین فیلمنامه ، بهترین موسیقی متن ، بهترین صداگذاری، بهترین طراحی صحنه ، بهترین طراحی لباس و بهترین جلوه‌های ویژه میدانی نامزد دریافت جایزه شده است.

این فیلم نرگس آبیار در بخش نامزدهای جشنواره رکورددار شده بود، در گرفتن سیمرغ سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر هم پیشتاز شد و با هفت جایزه در صدر کسب جوایز این دوره از جشنواره قرار گرفت.

نقد شبی که ماه کامل شد

مسعود فراستی : این که نرگس آبیار، کار سختی را قبول کرده و بسیاری از کارگردان‌ها نتوانسته‌اند و او توانسته مثبت است.

فیلم دو بخش دارد که بخش اول عاشقانه سطحی فیلم هندی طور است در تکنیک و فرم که در ۲۵ دقیقه اول که فیلم را از یک فیلم سیاسی به یک فیلم هندی تبدیل میکند. مساله اصلی اگر عشق بود باید به آگاهی می‌رسید و از شخصیت سطحی بالاتر می‌رفت. کارگردان با شخصیت اصلی این داستان نتوانسته همراهی کند و شوهر او را سمپاتیک میکند. دوربین با حرکت های اسکی بازی که دارد که منجر میشود که از نظر سینمایی میزانسن ندهی و حس را منتقل نکنی.

فریبا اشوئی : نرگس آبیار با فیلم شبی که ماه کامل شد ثابت می کند که زبان فیلم را می شناسد و بر ابزار این هنر ارزشمند مسلط است.این را با مرور آثار وپُختگی وحرفه ای شدن نگاهش می توان به وضوح دریافت.

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا یکی از موفق ترین نقش های خود در عالم بازیگری را رقم زده اند که تا همیشه در ارزیابی کارنامه حرفه ای شان قابل ارجاع واستناد خواهد بود.قاب بندی وفیلمبرداری سامان لطفیان بر ارزش های کارافزوده واین همه در کنار دکوپاژ(کارگردان) وتوالی موثر روایت به تجربه حمید نجفی(تدوین) ، فیلم را به عنوان اثری دیدنی ، جذاب وقابل تامل در جشنواره سی وهفتم فیلم فجر بدل ساخته است.

تصاویر و سکانس هایی از شبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شدهوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد