دانلود سریال جیران با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود قسمت اول سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی با کیفیت های 480p – 720p – 1080p – 1080hq بصورت قانونی با لینک مستقیم در سبزپندار

دانلود سریال جیران

معرفی سریال جیران jeyran

نام اثر : سریال جیران jeyran | موضوع سریال : اجتماعی، تاریخی  | محصول : ایران | سال ساخت : 1398 | سال انتشار : 1398

کارگردان : حسن فتحی | تهیه‌کننده : اسماعیل عفیفه | نویسنده : احسان جوانمرد |  | مدت زمان :هر قسمت 45 دقیقه

جیران یکی از سریال های نمایش خانگی با ژانری اجتماعی،تاریخی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه، محصول سال 1398 است.

پس از اتمام سریال موفق شهرزاد این بار حسن فتحی با سریال جیران به شبکه نمایش خانگی می آید.

سرانجام در آخرین جلسات شورا‌های پروانه ساخت و نمایش غیر سینمایی، سریال «جیران»
به نویسندگی احسان جوانمرد و کارگردانی حسن فتحی موفق به دریافت پروانه ساخت شده است.

احسان جوانمرد نویسنده سریال “بانوی عمارت” است که سال گذشته مورد تحسین بینندگان و منتقدان قرار گرفت
و منتقدان بر آن بودند که جوانمرد به خوبی ادبیات زمان قاجار را در این اثر به تصویر کشیده
و برای اولین بار نوشته‌ای حرفه‌ای و اصولی درباره یک بازه زمانی خلق کرده است.

اسماعیل عفیفه تهیه کنندگی «جیران» را بر عهده گرفته است؛ او «همسایه ها» را در دهه هفتاد، «میوه ممنوعه» و «در مسیر زاینده رود» را در دهه هشتاد و «زمانه» را در دهه نود با حسن فتحی برای تلویزیون تهیه کرده است و در زمان پیش تولید فصل اول سریال «شهرزاد» نیز کنار فتحی بود که به دلایل مسائل مالی از ادامه همکاری با پروژه صرف نظر کرد.

خلاصه داستان سریال جیران

در خلاصه داستان این سریال آمده است: « زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد … »

دانلود سریال جیران

بازیگران سریال نمایش خانگی جیران

تولید این سریال تابستان امسال آغاز می شود به همین دلیل تاکنون حضور هیچ بازیگری در این سریال قطعی نشده است.

به محض اینکه بازیگران این مجموعه مشخص شود نام آن ها را منتشر خواهیم کرد ولی احتمال میرود هانیه توسلی و ترانه علیدوستی در این سریال حضور داشته باشند.

دانلود سریال جیران

عوامل تولید

  • کارگردان : حسن فتحی
  • تهیه‌کننده : اسماعیل عفیفه
  • نویسنده : احسان جوانمرد

آنونس سریال جیران

اظهارات نویسنده در مورد سریال جیران

در حالی که حسن فتحی پیش‌تولید سریال «جیران» برای تولید در شبکه نمایش خانگی را آغاز کرده. احسان جوانمرد که همراه فتحی نویسندگی سریال را بر عهده دارد درباره داستان آن گفت: جیران یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه است که در واقعیت تاریخ وجود داشته و ما اینجا با قصه‌ای که حتماً آمیخته به خیال خواهد بود، زندگی پر فراز و نشیبش را روایت خواهیم کرد. علاوه بر جیران تعداد زیادی از شخصیت‌های قصه واقعی هستند و در آن دوره زندگی کرده‌اند.

او درباره شخصیت‌های تاریخی که قرار است در سریال «جیران» به آنها پرداخته شود، گفت: «ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقاخان نوری صدراعظم ایران بعد از امیرکبیر، ملک‌جهان خانم مهدعلیای ایران، ملک‌زاده خواهر ناصرالدین شاه، گلین، تاج‌الدوله، شکوه السلطنه و ستاره خانم زنان عقدی ناصرالدین شاه و همچنین عده‌ای از رجال و نسوان اوایل عهد ناصری از جمله خدیجه همسر محمد شاه، از شخصیت‌هایی هستند که در سریال «جیران» به آنها پرداخته می‌شود.»

اخبار سریال جیران

در حالی که پیش تولید سریال «جیران» با موضوع زنان دربار ناصرالدین شاه برای شبکه نمایش خانگی آغاز شده این روزها حسن فتحی به دنبال انتخاب بازیگران ترک برای بازی در این فیلم است. همچنین شنیده می شود با چند بازیگر سرشناس کشور ترکیه برای بازی در نقش اصلی فیلم مذاکره شده. اینکه این سریال در ترکیه فیلمبرداری می شود یا انتخاب بازیگران ترک تنها برای تبلیغات فیلم و به درخواست سرمایه‌گذار آن است هنوز مشخص نیست