عکس های دنیا جهانبخت ، دختری که زیباییش او را معروف کرد و نامزدش + بیوگرافی

دنیا جهانبخت در سه شنبه  1368/8/30 سی ام آبان ماه سال 1368 در تهران در یک خانواده 4 نفری به دنیا آمد دنیا یک دختر آبان ماهی است در جدید ترین اقدامی که دنیا جهانبخت انجام داده به سوالات و پاسخ های هواداران خود تا حدودی پاسخ داده است ما در این مطلب بیوگرافی و تصاویر دنیا جهانبخت را برای شما گرد آورده ایم تا پایان همراه ماباشید.

"<yoastmark

 مدرک تحصیلی جهانبخت

 دنیا در مدرک کارشناسی خود را در زمینه گرافیک دستی از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز واقع در خیابان فلسطین گرفته است گفتی است نام اصلی خانم جهانبخت ، زهرا است دنیا در پاسخ یکی از هوادرانش مبنی بر درآمد و شغلش و اینکه این همه پول را از کجا در می آورد و منبع درآمدش از کجاست گفت:

خدا رو شکر من من خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و خانواده ام منو ساپورت میکنند دنیا جهانبخت که در حال حاضر در ترکیه به سر میبرد از مقصد جدیدش گفت و اینکه قرار نیست در ترکیه بماند به گفته بعضی از آشنایان دنیا مقصد جدید او آمریکاست و در حال حاضر منتظر پاسخ سفارت است دنیا همچنین اضافه کرد که چون تازه مهاجرت کرده است نمیتواند شغلی داشته باشد و قرار نیست در ترکیه بماند و بعد از تر ترکیه  اولین هدف وی  تحصیلش است .

عکس های دنیا جهانبخت و چند طوطی زیبا

عکس های دنیا و چند طوطی زیبا

"

یکی دیگر از هوادارن دنیا جهانبخت سوالی مطرح کرده بود که بزرگترین آرزوت چیه
دنیا در پاسخ به سوال این هوادار گفت:

دنیا گفت اگر که فقط یک آرزو داشته باشم اینکه با ارزش ترین آدم زندگی من قهرمان زندگیم به قول برنامه ماه عسل مادرم همیشه سالم باشه همیشه سلامت باشه همیشه سایش بالا سرم باشه واینکه سلامتی مامانم همه چیز منه گفتنی است که پدر جهانبخت چند سال قبل فوت کرده است و اگر 2 آرزو داشته باشم دومیش فکر کنم همتون بدونید چیه آرزوهام مادی نیست سلامتی مامانم دومیش رسیدن به کسی که دوستش دارم سومیش آرامشه ارامش تنها چیزیه که همه توی زندگیشون نیاز دارند آرزوی دیگه ای ندارم منظور از عشق دنیا فک کنم کمتر کسیه که ندونه عشقش ساسی مانکنه .

برای بیوگرافی کاملتری از دنیا ، بیشتر وارد مسائل زندگی او می شویم.

برادر ها و خواهر های خانم جهانبخت

دنیا یک برادر با نام شهریار دارد و هیچ خواهری ندارد ، خانواده آنها چهار نفر بودند که پدر وی نیز فوت شده و اکنون وی با مادرش زندگی میکند.

دنیا جهانبخت در ماه عسل

ماجرای کلیپ خودکشی دنیا جهانبخت

دنیا در پاسخ به سوال یکی از هوادارنش مبنی بر کلیپ خودکشی خودش گفت :

در رابطه با جدایی ساسی مانکن و دنیا جهانبخت کلیپی از وی منتشر شده که قصد خودکش با روسری داست این کلیپ در چند دقیقه سوژه داغ کاربران اینستاگرام شد دنیا گفت که میخواد صادقانه به این سوال پاسخ دهد دنیا گفت که در ان روز حال خوبی نداشته و تنها بوده است و به آخرش رسیده بوده و راهی جز خودکشی نداشته است دنیا میگوید که کم لطفی و سکوت ساسی مانکن باعث این حرکت شده و بزرگترین اشتباه زندگی وی پخش این کلیپ بوده وی از هوادارانش خواست که اگر این کلیپ را دارند پاکش کنند.

جهانبخت پس از ساسی مانکن با برایان اعتماد و داوود هزینه نیز روابطی داشته است اما بنظر می رسد این روابط جدی نبوده و سرانجامی نداشته است.

"

غذای مورد علاقه دنیا جهانبخت

دنیا خانم آشپزیت خوبه این سوال دیگری بود که دنیا در جوابش گفت:

خوب سوال در مورد خوردنی شد منم که شکمو هستم باید بگم که من آشپزیم خوبه و وقت هایی که روحیه خوبه آشپزی میکنم و غذای مورد علاقم ماکارونی ، فسنجون قورمه سبزی در کل همه غذا ها رو دوست دارم آشپزیم خیلی خوبه دیگه ادعام میشه!

دنیا جهانبخت با لنز رنگی

دنیا با لنز رنگی

آرایش زیبای دنیا جهانبخت

آرایش زیبای خانم جهانبخت

آیا جهانبخت نوه ی رفسنجانی است ؟

سوال دیگری که دنیا به آن پاسخ داد این بود که آیا او نوه آیت الله هاشمی رفسنجانی است که اون نوشت خیر این قضیه شایعه است .

فوت پدر دنیا جهانبخت و زیباترین لحظه ی زندگی اش

سوال دیگری که از دنیا پرسیده شد این بود که اگه به گذشته برگردی دوست داری کدوم قسمت زندگیتو حذف کنی و قشنگترین لحظه زندگیت کی بوده؟

اگه میتونستم یک قسمت از زندگیمو پاک کنم اون قسمت از زندگیم هم فوت پدرم بود کاش میتونستم جلوی اون اتفاق رو بگیرم قشنگترین لحظه زندگیم هم لحظه ای بود که ساسی مانکن اون دسته گل رو برام فرستاد شاید باورتون نشه قشنگترین لحظه زندگی من این بوده!

"<yoastmark

اینستاگرام  دنیا جهانبخت

عکس های بدون آرایش وی هم چند روزی است که سوژه کاربران اینستاگرام شده است

دنیا در اینستاگرام بیش از شش میلیون فالور دارد دنیا جهانبخت هم چنین در کانال تلگرامی خود نیز بیش از سیصد هزار ممبر دارد که این نشان دهنده محبوبیت وی نزد کاربران شبکه های اجتماعی است.

صفحه اینستاگرام وی در آدرس زیر در دسترس است :

https://www.instagram.com/donya

"<yoastmark

علت مهاجرت دنیا از ایران

سوال دیگری که از جهانبخت شده بود این بود که واسه چی از ایران  رفتی یا میخوای برگردی یا اونجا برات بهتره اینو برای اونایی پرسیدم که میخوان مهاجرت کنند.

هیچ جا واقعا کشور خود آدم نمیشه بدون اینکه بخوام شعار بدم ولی بستگی داره که شما بخواین چطوری زندگی کنید به هیچ جا کشور خود آدم نمیشه فعلا نمیتونم برگردم ولی در مورد مهاجرت شما و کسانی که بخوان مهاجرت کنند من اطلاعاتم اونقدری نیست که بخوام مشاوره بدم ولی بازم میگم هیچ جا ایران نمیشه.

"عکس

دنیا جهانبخت طرفدار کدام تیم است ؟

سوال دیگری که از دنیا جهانبخت پرسده شده بود این بود که شما طرفدار کدام تیم باشگاهی خارجی هستید و به فوتبال و ورزش علاقه دارید؟

تیم مورد علاقه من استقلال هست البته داخلی ، باشگاه خارجی هم بارسلونا هست چهار تایی دیگه استقلالی هستم و میمونم به فوتبال خیلی علاقه دارم مرسی که به ویس هایم گوش کردید دوستتون دارم خداحافظ.

در ادامه عکس های جدید و جالبی از زندگی دنیا جهان بخت را برایتان آماده کرده ایم

امید واریم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

گالری جدید ترین عکس های دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت و مادرش در رستورانی در تهران

دنیا و مادرش در رستورانی در تهران

"عکس

انتشار عکس برهنه و لخت دنیا جهانبخت

اخیرا دنیا جهانبخت که تاکنون عکس برهنه ای از خود منتشر نکرده بود ، با انتشار یک عکس لخت که در آن بیکینی به تن دارد و در کنار یک استخر نشسته است.

واکنش های بسیاری را در فضای مجازی برانگیخته است.

خانواده دنیا جهانبخت در رستوران

خانواده دنیا در رستوران

دنیا جهانبخت و مادرش در قهوه خانه

دنیا و مادرش در قهوه خانه

مزار پدر دنیا جهانبخت

مزار پدر دنیا

"<yoastmark

دنیا جهانبخت پشت فرمان اتومبیلش

پشت فرمان اتومبیلش

"<yoastmark

دنیا جهانبخت و اتومبیل جدیدش

اتومبیل جدیدش

دنیا جهانبخت و اتومبیلی که هدیه گرفته است

اتومبیلی که هدیه گرفته است

دنیا جهانبخت با لباس بدن نما

با لباس بدن نما

دنیا جهانبخت کلاه گذاشته سرش

کلاه گذاشته سرش

دنیا جهانبخت با لباس ورزشی

لباس ورزشی

دنیا جهانبخت در بازار

در بازار

گدنبند طلای دنیا جهانبخت

جواهرات دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت و لوازم آرایشی اش

لوازم آرایشی اش

دنیا جهانبخت با پالتو خز دار

با پالتو خز دار

دنیا جهانبخت در رستوران

در رستوران

دنیا جهانبخت با آرایش عربی

با آرایش عربی

دنیا جهانبخت با آرایش غلیظ و لنز رنگی

با آرایش غلیظ و لنز رنگی