دکوراسیون آشپزخانه مدرن | دکوراسیون داخلی منزل 2017 | طراحی داخلی منزل ایرانی

سبک دکوراسیون صنعتی ما را یاد طراحی های داخلی قرون وسطی و شروع انقلاب صنعتی می اندازد. در این سبک از طراحی دکوراسیون بیشتر از المان های صنعتی استفاده میشود. برای مثال آجر و چوب از مصالح مهم بکار رفته در خانه هایی به طراحی صنعتی هستند. یکی دیگر از این المان ها مبمان چرم است که در دوره های گذشته رواج زیادی داشته و به همین دلیل در این سبک هم معمولا از این نوع مبلمان استفاده زیادی میشود. در ادامه با عکس هایی از دکوراسیون آشپزخانه مدرن با سبزپندار همراه باشید

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

سبک صنعتی یک سبک طراحی داخلی باز است که به ندرت در آن تفکیک دیده می شود یعنی شما آشپزخانه و هال را تفکیک شده نمی بینید بلکه به صورت یکسره و متصل هستندو استفاده مستقیم از متریال و مواد صنعتی کاملا در این سبک مشهود است گاها به صورت تزیینی و بعضی از اوقات هم به صورت کاربردی.

دکوراسیون آشپزخانه جدید

رنگ های بکار رفته در این دکوراسیون ها معمولا خاکستری، سیاه و سفید است که خنثی بوده و معمولا از رنگ شاد در این سبک استفاده نمی شود.

دکوراسیون پذیرایی و حال ایرانی

دکوراسیون پذیرایی کوچک

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم در این سبک از طراحی داخلی یا همان دکوراسیون بیشتر از المان های فیزیکی همچون آهن و چوب و سنگ استفاده می شود. سبک صنعتی دارای فضایی کاملا کاربردی و خشک و بی روح است و اساسا از ترکیب رنگ های مرده در آن استفاده می شود استفاده از فلزاتی همچون آلومینیوم دلیل این قضیه است

دکوراسیون هال و پذیرایی مستطیل

مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی

دکوراسیون هال ایرانی

دکوراسیون صنعتی

در کل سبک صنعتی تلفیق بسیار زیبایی از سبک مدرن و سنتی می باشد که می تواند انتخاب خوبی برای کسانی که به دنبال زیبایی، فضایی کاربردی و خاص میگردند، باشد.

دکوراسیون داخلی پذیرایی 2015

هال و پذیرایی شیک

دکوراسیون مغازه کیف و کفش

همچنین در سبزپندار بخوانید:

لاندری | لاندری چیست | لاندری روم | لاندری روم به چه معناست