فیلم از حال رفتن و بیهوش شدن محسن یگانه در کنسرت رامسر 2 فروردین 1397

بیهوش شدن محسن یگانه

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: در ساعت 20:21 امروز، پنجشنبه دوم فروردین خبر کسالت محسن یگانه، خواننده پاپ که برای برگزاری کنسرت در رامسر به سر می‌برد به مرکز پیام غرب استان مازندران اعلام و همکاران پایگاه اورژانس رامسر به محل ماموریت واقع در منطقه تله‌کابین رامسر اعزام شدند.

اشکپور گفت: محسن یگانه در حین اجرای کنسرت دچار ضعف و بیحالی شد که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط تیم اورژانس به بیمارستان امام سجاد رامسر منتقل شد.

فیلم انتقال محسن یگانه به بیمارستان

 

محمدحسن صبوری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر هم گفت: (کنسرت محسن یگانه در سالن تله‌کابین رامسر به علت کسالت این خواننده لغو شد.)

وی افزود: (محسن یگانه به همراه تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شد. با اعلام این خبر متقاضیان و مخاطبان مراسم امشب با آرامش محل برگزاری کنسرت را ترک کردند.)

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر با بیان این که هزینه بلیط‌های هر دو سانس کنسرت به مخاطبان بازگردانده می‌شود، افزود: افرادی که نسبت به تهیه بلیط به صورت اینترنتی اقدام کردند از همان مراکز پولشان عودت داده می‌شود. افرادی هم که بلیط خود را از مراکز حضوری خریداری کردند به آن مراکز مراجعه کرده و پول خود را دریافت کنند.

محسن یگانه روی استیج در رامسر از حال رفت + فیلم و جزئیات (پورتال سبز پندار)

گردآوری توسط پورتال سبز پندار_SabPendar.Com

همچنین در سبز پندار بخوانید:

فیلم بیهوش شدن شهرام شب پره وسط اجرای کنسرت