پست اینستاگرام جنجالی امیر نوری برای شعار سال جهش تولید و پست اعتراضی به قطع برق

اینستاگرام امیر نوری | پست جنجالی امیر نوری در واکنش به قطعی برق

فیلم تمسخر شعار سال جهش تولید توسط امیر نوری

امیر نوری که بسیاری او را از هنرمندان ارزشی می دانستند و پیش از این شاهد حضور او در جنگ سوریه علیه داعش نیز بوده ایم. روز گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به تمسخر شعار سال جهش تولید پرداخت. این پست که پس از دقایقی از صفحه ایشان پاک شد. بازی امیر نوری با یک قورباغه کاغذی می باشد که فیلمبردار از او میپرسد چه میکنی و او در پاسخ می گوید: دارم جهش تولید میکنم. و در ادامه به تحریم ها اشاره داشته و با تمسخر از شعار امسال یاد میکند. برای مشاهده این کلیپ به اینستاگرام سبزپندار مراجعه کنید.

واکنش امیر نوری در سال گذشته نسبت به قطعی برق در صفحه اینستاگرامش

واکنش امیر نوری به قطعی برق : قطعی های برق پی در پی این روز ها در تهران و شهرستان ها مردم و سلبریتی ها واکنش های مختلفی از خود نشان داده اند که برخی از این واکنش ها تند و زننده است.

امیر نوری در این پستش ، با اشاره به شعاری که برخی از آن استفاده میکنند نسبت به قطعی های اخیر برق شوخی کرده است. این بازیگر که پیش از این در فیلم هایی نظیر معراجی ها و اخراجی ها بازی کرده است و همچنین در میدان نبرد علیه داعش در فلوجه بوده است و توسط تکفیری ها تهدید شده است. با انتشار پستی که برخی آن را توهین آمیز می دانند نسبت به قطعی های مکرر برق واکنش نشان داد.

واکنش امیر نوری به قطعی برق در اینستاگرام

واکنش امیر نوری به قطعی برق در اینستاگرام

امیر نوری با انتشار عکسی که چند شمع را نشان می دهد در صفحه ی اینستاگرامش ، متن زیر را منتشر کرد : بر فرض کاخ سفید هم حسینیه کردید. برقشو چجوری میخواید تامین کنید.

اینستاگرام امیر نوری

امیر نوری صفحه شخصی ای در فضای اینستاگرام دارد که عکس هایی را در آن قرار می دهد صفحه امیر نوری به آدرس زیر در دسترس است

www.instagram.com/amirnouri65

واکنش ها به پست جنجالی امیر نوری بازیگر و هنرمند ایرانی

این پیام که ساعاتی پیش منتشر شده است با واکنش بسیار زیاد مخاطبان صفحه شخصی او مواجه شده است و برخی آن را توهین نامیده اند و برخی آنرا تایید کرده اند در زیر پیام هایی از مخاطبان امیر نوری را برای شما می آوریم :

کاملا درست میگین

واقعا یه ادم نون به نرخروزخورهستی که اینقد هم چاقی….

اون تفکری که شعارشون#کاخ_سفید_را_حسینیه_میکنیم همون کسایی هستن که خرمشهر رو ازاد کردن جلوی دشمن وایسادن داعش رو نابود کردن .در صنعت موشکی وهسته ای پیشرفت کردن هر وقت هم لازم شده جونشون رو هم فدا کردن مثل #همت#باکری #تهرانی_مقدم #احمدی_روشن #شهریاری #رضایی_نژاد #حججی اما اون کسایی که باعث و بانی قطعی برق هستن وزارت نیروی دولتی هست.

اخه این بنده خدا مگه ب امام و مقدسات و خدا توهین کرده فقط حرفی زده ک واقعا ب این مسعولین بربخوره چون فقط بلدن شعار بدن خیال بافی کنن اخه ک چی کاخ سفیدو حسینیه میکنیم ب جای این کارا راه امام رو ادامه بدید.
زندگی رو برای مردم زهر نکنید ب فکر این همه گرسنه باشید واقعا هم دهنت طلا شما ک نمیتونین ی ملت خودتونو از لحاظ کمترین حقوق شهروندی ساپورت کنین نمیخواد ب فکر حسینیه کردن کاخ سفید باشید.
فقط با این شعارا و حرفا ملتو جوگیر میکنن ک همیشه هم موفق بودن.

چه ربطی به هم دارن. کاخ سفید حسینیه بشه یا نشه ربطی به کم کاری دولتی که بخاطر حماقتهای تو و امثال تو و تا ۱۴۰۰ به ریش این مملکت بسته شدن نداره