بیوگرافی هدیه بازوند

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ + عکس های جدید و اینستاگرام

نام هدیه
نام خانوادگی بازوند
شهرت (نام هنری) روژان در سریال نون خ
تاریخ تولد متولد 27 مرداد 1366
محل تولد بندر عباس
وضعیت تاهل مجرد
تحصیلات لیسانس معماری
شغل بازیگر
سالهای فعالیت شروع از سال 97

هدیه بازوند از بازیگران جوان و خوش آتیه کشورمان است که با سریال نون خ و نقش روژان توانست هنرنمایی خوبی در عرصه تلویزیون داشته باشد. در ادامه به بیوگرافی ایشان و ارائه جزئیاتی از جمله اصالت، محل زندگی، تحصیلات، چگونگی شروع فعالیت هنری و زندگی شخصی ایشان می پردازیم.

اصالت و محل زندگی

هدیه بازوند اصالت کرمانشاهی دارد ولی متولد بندر عباس است وی خود را کورد می داند، در عین حال عاشق زادگاهش بندرعباس است.

تحصیلات و دانش بازیگری هدیه بازوند

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری در مقع لیسانس هستند و با گذراندن دوره های بازیگری وارد این عرصه شدند. ایشان کلاس های بازیگری را در موسسه امین تارخ شروع کرده و برای تکمیل، در کلاس های آقایان سیروس الوند و بهرنگ توفیقی هم حضور یافتند.

شروع فعالیت هنری

هدیه بازوند در سال 97 با سریال هشتگ خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی اولین کار بازیگری خود را تجربه کرد. بعد از آن با بازی یک نقش کوتاه در فیلم آنجا همین ساعت به کارگردانی سیروس الوند و در کنار بازیگران موفقی چون ماهور الوند و پرویز پرستویی به کارنامه کاری خود در سال 97 پایان داد. وی در سال 1398 نیز توانست با سریال نون خ به خوبی هنر بازیگری خود را نشان دهد.

شهرت با سریال نون خ

خانم بازوند در نوروز 98 با بازی نقش روژان در سریال نون خ به شهرت رسید و در سال 99 نیز در فصل دوم این سریال حضور پیدا کرد.

ازدواج و همسر

هنوز اطلاعاتی مبنی بر ازدواج ایشان منتشر نشده و یا از طرف ایشان تایید نشده است. اما در صفخات مجازی و وب سایت ها  عکسی از ایشان و برادرشان تحت عنوان هدیه بازوند و همسرش بین کاربران پخش شده است.

کوتاه از زندگی شخصی و علائق

وی علاقه زیادی به خواندن کتاب دارد و بیشتر وقت خود را در منزل سپری می کند و زیاد اهل تفریحات بیرون از منزل نیست.

خانم بازوند متعقد است که اطلاعات زندگی شخصی افراد باید محفوظ بماند و مخالف سرک کشیدن افراد در زندگی شخصی است. او آینده بازیگری خود را به خدا سپرده و امیدوار است که صلاح خدا برایش بهترین خیریت باشد.

اینستاگرام روژان در سریال نون خ + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

آثار روژان در سریال نون خ

فیلم ها

تصویر عنوان سال انتشار
تصویر ندارد
آنجا همین ساعت 1397